© 2012 lifeafterhours hello

Powitanie :-)

Witam wszystkie blogerki oraz czytelniczki blogów o szerokiej tematyce lifestylowej!! W końcu udało mi się utworzyć swój własny blog…, ponieważ już dosyć długo nosiłam się z tym zamiarem…I wreszcie ufff…, udało się!! Hurra!! Oto mój pierwszy i z pewnością nie ostatni tutaj wpis. Myślami przewodnimi tego bloga będą tematy kuchni, gotowania, mody, zakupów, kosmetyków, kultury oraz wszelkiego rodzaju porady z tym związane…, oczywiście uprzednio przeze mnie dokładnie sprawdzone i wypróbowane:)
Mam nadzieję, że mój blog przypadnie Wam do gustu i chętnie będziecie tutaj zaglądać. Z mojej strony możecie liczyć na szczere i obiektywne oceny…, w przeciwieństwie do innych tego rodzajów miejsc w sieci. Obiecuję również, iż nie będę i nie zamierzam przedstawiać oraz reklamować drogich i markowych stylizacji, produktów itp.

Wszystko to będą rzeczy w miarę rozsądnych cenach.., dostępne na każdą kieszeń.., tak, aby Każda z Nas mogła z nich skorzystać!!

W takim razie startujemy….!!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS